Adana Web Tasarım

Adana Web Tasarım

 
Web siteleri günümüzde artık çok amaçlı kullanılmaktadır.Biri ürün satmak veya pazarlamak için açılan e-ticaret siteleri, gezdiği yerleri anlatarak insanlara paylaşımda bulunan bir kişinin, fotoğraflarla ve özgün yazılarla oluşturduğu blog sitesi, araba sitesi, yemek sitesi, kişisel veya kurumsal bir firma sitesi gibi her alanda işinizi veya sevdiğiniz bir hobinizi; para kazanmak, pazarlama yapmak, paylaşımda bulunmak ya da bildiği bilgileri diğer insanlara anlatmak gibi sınırsız sebepleri karşılamak için en etkili ve en çok kişiye ulaşabilecek sanal bir ofis, mağaza ya da dükkandır bir anlamda.

Web siteleri tasarımında muhakkak amaca uygun şekilde dizayn edilmelidir.Bir çiçek sitesinde hareketli ve canlı renkler daha albenili ve keyifli yapabilir, kurumsal bir sitede daha olgun renkler ve düz bir tasarım trendi olan (flat) daha çok insanlara yaptığınız iş hakkında güven duygusu sağlıyacaktır. Blog sitelerinde artık günümüzde olmazsa olmaz bir yapı olan wordpress tabanlı bir site; sizlere düzenlemesi kolay ve web sitenizi oluşturabilmeniz için sınırsız araçlar sunmaktadır.

Çok az sayıda bilgi ile bir wordpress blog sitesini yönetebilirsiniz, bu sayede çok kullanışlıdır.İçerisinde paylaşımlar, çeşitli fotoğraf galerileri sorun çıkarmayan (bazılarında smtp mail gerekebiliyo) iletişim modülleri ve blok sitesi açmanın dışında güçlü bir e-ticaret platformu kurmanızı sağlayan woocommerce eklentisi wordpress in nimetlerindendir. Kendi içindeki ücretsiz temlarlada basit ve kullanışlı siteler yapabileceğiniz gibi ortalama 300 tl civarlarında satılan premium temalarla da daha zengin sitelere sahip olabilirsiniz. Son zamanlard artık mobil kullanımının masaüstünü geçmesinden dolayı yaptıracağınız sitelerin Responsive (bütün akıllı cihazlarda düzgün çalışan) olmasina muhakkak dikkat edin.

Telefonda veya tablette düzgün görünmeyen, okunmayan yazılar, kontrol edilemeyen fotoğraf galerileri ve gene tam olarak uygun olmamasından kaynaklı kullanımı zor iletişim alanları müşteri kaybetmenize neden olabilir.

Morfin medya Adana’da web Tasarım konusunda gerek işinde uzman personeli gerekse de tam teşekküllü profesyonel ekipman donanımı ile adana web tasarım konusunda sizlere profesyonel hizmet vermektedir.