Adana Katalog Tasarım

Adana Katalog Tasarımı

 

Katalog tasarımları bir firmayı, bir ürünü, bir kişiyi, bir yeri tanıtan fotoğraf, açıklama ve grafik tasarımla yapılan bir reklam çalışmasıdır.

Kataloğun kalitesi müşterinin o anki izlenimlerinin ve heyecanının belirleyicisidir. Plansız ve acele yapılan katalog çalışmalarından çok fazla beklenti olmamalıdır. Katalog çalışmalarında ki sayfa mizanpajında tipografi ve grafik tasarım unsurları olmazsa olmazlardır. Bunlar ürünü veya anlatılmak istenilen çalışmanın daha kolay hedef kitleye anlatılmasını sağlar.

Satış bazlı hazırlanan kataloglar bir web sitesindeki bütün özellikleri taşır; fotoğraf, detaylı bilgiler, işyeri adresleri ve kurum bilgisi Basılmış olarak hazırlanan katalogların artısı ise müşterilerinizin sürekli önünde durur ve sizi unutmamalarını sağlar. Aynı zamanda reklamınızda kendiliğinden yapılır.

Günümüzde dijital olarak da kataloglar da hazırlanmaktadır. Dijital katalogların en büyük artısı maliyetinin olmaması ve istenildiği takdirde anında mail yoluyla yüksek çözünürlüklü olarak alıcıya gönderilebilir. Ayrıca oluşturduğunuz mail listelerine de gönderip geri dönüşler alabilirsiniz.

Satış odaklı olmayan bir web sitesinde dijital katalog müşterilere hızlı ve düzgün bir biçimde ürünleri göstermenin en iyi yoludur. Dijital kataloglar ise hızlı ulaşılabilirliği ve düşük maliyeti açısından büyük bir avantaj sağlamaktadır

Morfin medya Adana’da katalog Tasarımı konusunda gerek işinde uzman personeli gerekse de tam teşekküllü profesyonel ekipman donanımı ile Adana katalog tasarımı konusunda sizlere profesyonel hizmet vermektedir.

adana-katalog-tasarimi-morfinmedya